wsparcie dla architektów

Dostarczamy rozwiązania dla architektów na etapie projektowania.

Czy zdarzają się Państwu projekty, które potrzebują oświetlenia światłem dziennym, a nie ma możliwości zaprojektowania ani okien, ani tradycyjnych świetlików, ponieważ musimy doprowadzić światło dzienne do powierzchni nieznajdujących się bezpośrednio przy dachu?

Czy spotykają się Państwo z obiektami gdzie świetliki tradycyjne nie do końca spełniają swoją rolę, ze względu na zajmowanie zbyt dużej powierzchni dachu, nadmierne nagrzewania i straty ciepła zimą?

ŚWIATŁO DZIENNE DZIĘKI ŚWIETLIKOM RUROWYM SOLATUBE

Współpracujemy z architektami w zakresie projektowania światła dziennego. Pomagamy znaleźć rozwiązania na zastosowanie światła dziennego w takich projektach gdzie żadne inne rozwiązanie nie jest w stanie takiego światła zapewnić. Końcowym rezultatem jest światło dzienne na powierzchniach gdzie nie jesteśmy w stanie zastosować innych źródeł światła dziennego. Architekci po zrealizowanych projektach twierdzą, że świetliki rurowe Solatube to najłatwiejsze i najbardziej efektywne do zastosowania źródło światła dziennego w większości projektów, ponieważ mogą je bez trudu wdrażać do większości obiektów czy pomieszczeń.

Wykonamy dla Państwa kalkulację świetlików Solatube dla danej powierzchni i projektu. Zapraszamy do kontaktu.

wsparcie-dla-architektow

Oddajemy do Państwa dyspozycji niezbędne narzędzia ułatwiające wykonanie projektu:

Czekamy na Twoje pytania

Materiały techniczne

Zobacz wentylatory solarne dla domu