Technologia

Pracujemy na Twoją korzyść

Seria SkyVault

Seria SolaMaster

Seria Brighten Up

Systemy światła dziennego – innowacyjna technologia

Jako Solatube International projektujemy systemy światła dziennego po to by dostarczać najbardziej efektywnych rozwiązań w sektorze naturalnego oświetlenia. Od ponad 20 lat stale doskonalimy naszą technologię, aby zapewnić, że systemy Solatube działają lepiej niż jakiekolwiek inne świetliki tubowe na rynku.

Naszym celem tworzenie systemów niemalże bezobsługowych z pasywną technologią optyczną. Wszystko po to, aby każdy użytkownik nie musiał martwić się o takie rzeczy jak przegląd czy konserwacja. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze rozwiązania spełniały oczekiwania o każdej porze dnia i roku.

Jako tylko jeden przykład – stworzyliśmy naszą opatentowaną technologię Raybender®, która zapewnia optymalne działanie przy promieniach słonecznych padających pod każdym kątem. W rezultacie otrzymujemy maksymalne ilości światła przy każdej pogodzie, klimacie czy sezonie. Kolejny przykład to nasza technologia tuby Spectralight Infinity charakteryzująca się najbardziej refleksyjnym materiałem na świecie. Dzięki temu naturalne światło jest dostarczane do wewnątrz pomieszczeń w najbardziej wydajny sposób.

Końcowym rezultatem jest szeroka gama rozwiązań dostarczających naturalne oświetlenie do każdego rodzaju obiektu i pomieszczenia. Rozwiązania Solatube zapewniają optymalne ilości naturalnego światła, zarówno w słoneczne jak i pochmurne dni jak również nie wymagają żadnej obsługi. Oferujemy bardzo duży wybór dodatkowych komponentów i wariantów, dostosowanych do konkretnych potrzeb oświetleniowych, warunków technicznych dachu oraz estetki każdego pomieszczenia.

Poznaj nasze wszystkie innowacyjne rozwiązania klikając w daną serię produktową.