ŚWIETLIKI RUROWE W OBIEKTACH KOMERCYJNYCH

Rozwiązania dla Twojej inwestycji w zakresie energooszczędnego światła dziennego

Czy posiadają Państwo obiekty lub pomieszczenia, w których w ciągu dnia, nawet przy bezchmurnym niebie cały czas i tak używane jest światło sztuczne:
-hale produkcyjne,
-magazyny,
-budynki biurowe,
-inne budynki i pomieszczenia.
Czy posiadają Państwo miejsca pracy bez dostępu do światła dziennego?
Wyłączenie oświetlenie sztucznego na korzyść uzyskania źródeł światła dziennego powoduje znaczące obniżenie kosztów za energię elektryczną, pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pracowników, a to bezpośrednio przekłada się na ich efektywność. 

Instalacja świetlików rurowych SOLATUBE zapewnia energooszczędne oświetlenie w takich miejscach, w których nie ma możliwości instalacji innych źródeł światła, lub zainstalowane źródła światła dziennego niewystarczająco oświetlają powierzchnię. 

ŚWIETLIKI RUROWE SOLATUBE

Oferta dla Inwestorów

Współpracujemy z firmami posiadającymi obiekty typu: hale produkcyjne i magazynowe centra logistyczne, budynki biurowe, obiekty i centra handlowe i wiele innych. Specjalizujemy się w oświetleniu dużych powierzchni światłem dziennym, dzięki czemu redukujemy konieczność używania światła sztucznego w ciągu dnia i zmniejszamy koszty za oświetlenie. Doprowadzamy światło dzienne do miejsc pracy zwiększając produktywność załogi.
Nasi klienci po zainstalowaniu świetlików rurowych Solatube często całkowicie zrezygnowali z używania oświetlenia sztucznego przez większą część dnia, ale przede wszystkim doceniają , że światło, które daje instalacja świetlików rurowych pozytywnie wpływa na jakość i komfort pracy.

Nasza oferta odpowiada na wyzwania związane z wymaganiami zrównoważonego rozwoju, a zastosowanie świetlików rurowych SOLATUBE przyczynia się do optymalizacji kosztów i poprawienia warunków oświetlenia modyfikowanych inwestycji. Naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań, które są inwestycją zwrotną, cechuje je najwyższa jakość i funkcjonalność, a także łatwość zastosowania i estetyczny wygląd w każdym rodzaju obiekcie.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.

swietliki-rurowe-w-obiektach-komercyjnych

Czekamy na Twoje pytania

Materiały techniczne

Zobacz wentylatory solarne dla domu