Świetliki tubowe Solatube to pozytywna energia każdego dnia

Świetliki tubowe Solatube to naturalne światło w Twoim domu, które poprawi Twój nastrój i sprawi, że wszystko będzie widziane w dużo jaśniejszych barwach !

Wyjątkowa technologia

Maksymalne ilości dostarczanego światła dzięki technologii Raybender® 3500 i reflektora LightTracker V™. Nasza innowacyjna technologia kopuły i zintegrowanego reflektora sprawa, że świetliki Solatube dostarczają zawsze jak największej ilości naturalnego światła o każdej porze dnia i roku.

Tuby Spectralight® Infinity

Naturalne światło jest dostarczane za pomocą tub wykonanych z najbardziej refleksyjnego materiału na świecie !

Naturalne światło w każdym pomieszczeniu w Twoim domu

ZOBACZ GALERIĘ

Zachwycająca efektywność

Dzięki różnorodności konfiguracji i dostępnych opcji Solatube dostarcza największe ilości naturalnego światła w sektorze świetlików tubowych. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni model dla siebie.

Warianty dla każdego rodzaju pomieszczenia

Nasza oferta zawiera świetliki różnej wielkości i konfiguracji (160 DS i 290 DS, o średnicy tub odpowiednio 25 cm i 35 cm i długości pojedynczej tuby do 60 cm) aby dostarczać odpowiednich ilości światła do każdego pomieszczenia. Dla modelu 290 DS oferujemy także niższą kopułę dla bardziej estetycznego wyglądu na dachu Twojego domu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego pomieszczenia.

Wszystko zaczyna się od kopuły

Dostępne warianty kopuły cechuje technologia dostarczająca maksymalnych ilości światła nawet w mniej nasłonecznionych regionach, porach roku i dnia. Dla modelu 290 DS oferujemy także niższą kopułę dla bardziej estetycznego wyglądu na dachu Twojego domu.

Do każdego rodzaju dachu

Świetliki Solatube możemy instalować na każdym rodzaju pokrycia dachowego. Blachodachówka, gont, papa, dachówka, membrana, blacha trapezowa i wszystkie pozostałe.

Dyfuzory w każdym stylu

Dyfuzory w środku pomieszczenia mogą być okrągłe lub kwadratowe, aby współgrać z wystrojem wnętrza i dostarczać naturalne światło w naprawdę piękny sposób.

Dodatkowe akcesoria

Od zintegrowanego panelu słonecznego dostarczającego darmowe światło również w nocy poprzez regulator natężenia światła aż do nawet połączonego wentylatora dostarczamy opcje pozwalające na całkowitą kontrolę nad oświetleniem w danym pomieszczeniu.

Technologia

Zobacz jak to działa

Instalacja świetlików Solatube jest łatwiejsza niż się wydaje!