– wyłącz światło, włącz oszczędność

SOLATUBE

Historia Solatube rozpoczęła się w latach 80-tych w Australii, kiedy pewien wynalazca stworzył produkt, który zrewolucjonizował sposób, w jaki światło dzienne zostało wprowadzone do budynku. Znany jako tubularne urządzenie do oświetlenia dziennego, produkt ten był kompaktową i innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych pasm świetlnych. Po opatentowaniu świetlika rurowego urządzenie stało się pierwszym sprzedanym produktem Solatube
i katalizatorem, który zmienił branżę oświetlenia dziennego.

Od tego czasu Solatube International kontynuuje innowacje, dzięki coraz to nowszym i ulepszanym modelom świetlików rurowych wykorzystując zaawansowane technologie optyczne; urządzenia do ściemniania światła dziennego, wentylacji fotowoltaicznej oraz kompaktowym modułom zwiększającym wydajność.

– wyłącz światło, włącz oszczędność

Tube Light Poland

Tube Light Poland jest wyłącznym dystrybutorem świetlików rurowych SOLATUBE w Polsce.
Jako firma specjalizujemy się w dziedzinie rozwiązań z zakresu oszczędnego oświetlenia dla obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, obiektów handlowych czy powierzchni biurowych, jak również dla wielu innych projektów. Dostarczamy także innowacyjne rozwiązania dla domów jednorodzinnych. Oświetlamy użytkowe powierzchnie darmowym światłem dziennym, minimalizując potrzebę używania światła sztucznego w ciągu dnia, dzięki czemu znacząco zmniejszamy koszty za energię elektryczną. Dostarczamy światło dzienne do takich miejsc, gdzie nie ma możliwości instalacji innych źródeł światła naturalnego. Doradzamy również w doborze jak najbardziej wydajnego i oszczędnego oświetlenia dla budynków komercyjnych. Nasze rozwiązania zmniejszają koszty za energię, poprawiają komfort pracy i przebywania w obiektach. Zrealizowaliśmy wiele znakomitych projektów z zastosowaniem naszych produktów i rozwiązaliśmy wiele problemów z zakresu oświetlenia, przed jakimi stają nasi Klienci.

Analiza
0%
DIagnoza
0%
Rozwiązanie
0%
Doradztwo
0%

Nasze przewagi

Analizujemy sytuację bieżącą i uważnie zapoznajemy się z celem projektu. 

Szczegółowo wnikamy w potrzeby, aby zrozumieć, z jakimi wyzwaniami w zakresie oświetlenia powierzchni Klienci spotykają się na co dzień.

Przedstawiamy rozwiązanie oraz efekty, jakie osiągniemy w każdym przypadku. Propozycje opieramy na naszej wiedzy i długoletnim doświadczeniu. 

Nasi doradcy są do dyspozycji na każdym etapie projektu, a następnie instalacji świetlików rurowych. 

– wyłącz światło, włącz oszczędność

Współpraca

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Bierzemy odpowiedzialność za podejmowane działania i osiągane efekty oraz rezultaty wynikające z zastosowania naszych rozwiązań. Powracający do nas od wielu lat stali Klienci motywują nas do stałego rozwoju zarówno naszych działań, jak i oferowanych produktów.

– wyłącz światło, włącz oszczędność

Wizja SOLATUBE

Chcielibyśmy doświetlić jak największa liczbę powierzchni użytkowych szczególnie ogromnych centrów produkcyjnych i logistycznych, dzięki czemu w wyniku ograniczenia zużycia prądu na takich obiektach, możemy się przysłużyć do redukcji emisji gazów cieplarnianych w energetyce. Zaufało nam już tak wielu Inwestorów, Architektów i Wykonawców tym samym dając nadzieje na coraz to ambitniejsze projekty i jeszcze lepsze rezultaty w przyszłości. To dla Was wciąż sięgamy po więcej.

Nasze cele to oświetlanie użytkowanych przez Was powierzchni roboczych darmowym światłem dziennym. Tym samym minimalizujemy potrzebę używania światła sztucznego w ciągu dnia. Pragniemy, aby nasze świetliki rozjaśniły każdą możliwą powierzchnię.

– wyłącz światło, włącz oszczędność

Zespół SOLATUBE w Polsce

Jesteśmy innowacyjni i ekologiczni, tak jak produkty które oferujemy. Stawiamy na jakość. Chętnie podejmujemy wyzwania, modyfikujemy i ulepszamy rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy coraz bardziej skuteczni. Wciąż się szkolimy, uczymy poprzez doświadczenie i ciągłe udoskonalanie zarówno usług, jak i produktów. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi klientami. Naszą dywizją zgodnie z ideą Europejskiego Zielonego Ładu, jest „troska o to, aby na świecie żyło nam się wszystkim lepiej”.  

Udzielamy fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich systemów światła dziennego. Edukujemy w każdym możliwym aspekcie na temat wciąż jeszcze mało znanego w Polsce rozwiązania służącego do tego „jak wyłączyć prąd a włączyć naturalne darmowe światło”. Uświadamiamy inwestorów jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd, szkolimy architektów wskazując im najlepsze możliwe rozwiązania, a Wykonawcom doradzamy jak zoptymalizować rozwiązania i usprawnić montaż. Jesteśmy obecni w każdej fazie projektu, począwszy od wizji, po projekt aż do realizacji i opieki po sprzedażowej.