Seria SolaMaster

Maksymalne ilości naturalnego światła. Maksymalna wszechstronność. Maksymalne korzyści.

Sufit podwieszany lub bez sufitu. Nowa inwestycja lub istniejący budynek. SolaMaster poradzi sobie z każdym projektem.

Seria SolaMaster. Elastyczne rozwiązanie. Te same korzyści.

Trzy rodzaje różnych kopuł, instalacja rur prostych lub biegnących w poziomie, zarówno do sufitów podwieszanych jak i bez sufitów. Seria SolaMaster spełni oczekiwania w każdym projekcie i w każdych warunkach pogodowych.

Kopuły do zadań specjalnych

Od modelu 300 DS dla mniejszych powierzchni, poprzez 330 DS z wbudowanym reflektorem, do 750 DS z unikalną technologią soczewek, SolaMater oferuje opcje dostarczające maksymalne ilości światła w każdym projekcie.

Instalacja na każdym dachu

Świetliki Solatube to podstawy dachowe, które można instalować w przypadku każdego pokrycia dachowego bez obaw o przeciekanie.

Dyfuzory pasujący do każdego wnętrza

Sufit podwieszany lub otwarty. Dyfuzory okrągłe i kwadratowe. Dostarczamy opcje nie tylko dostarczające naturalne światło ale także zwiększające estetykę i wygląd pomieszczenia.

Najbardziej wydajne tuby

Tuby wydłużające z najbardziej refleksyjnym materiałem na świecie umożliwiają tworzenie długich instalacji (nawet do 15 metrów długości jednego świetlika w przypadku serii SolaMaster) oraz skręcania pod kątem 90 stopni. To wszystko po to, aby dostarczyć światło do pomieszczeń znajdujących się w dużej odległości od dachu.

Absolutna kontrola nad światłem

Seria SolaMaster oferuje opcje umożliwiające sterowanie natężeniem naturalnego światła, a także zapobiegające zarówno nadmiernemu nagrzewaniu jak i stratom ciepła.

Technologia SolaMaster

Zobacz jak to działa