Seria SkyVault

Największe świetliki dla największych powierzchni.

Największe świetliki dla największych obiektów

Seria SkyVault. Naturalne oświetlenie w największym wydaniu.

Bazą dla serii SkyVault jest świetlik tubowy M74 DS o średnicy tuby 74 cm i możliwej maksymalnej długość aż do 30 metrów !

Skrojony na miarę

Jedną z największych zalet modeli SkyVault jest nie tylko dostarczanie ogromnych ilości naturalnego światła. W tym przypadku oferujemy również kilka konfiguracji kopuł zwiększających efektywność jak również wiele innych dodatkowych opcji. Seria SkyVault to bardzo uniwersalne rozwiązanie dla największych powierzchni do oświetlenia.

Przechwytywanie światła

Możemy wybrać konfigurację ze standardową pojedynczą lub podwójną kopułą oraz opcjonalną specjalną kratą zabezpieczającą. Możemy także wybrać opcję ze specjalnym kolektorem dostarczającym maksymalnych ilości światła poprzez załamywanie nisko padających promieni o każdej porze dnia i roku.

Dostarczanie i rozpraszanie światła

Model M74 DS posiada również wyjątkowe opcje w dolnej części świetlika pozwalające na dostarczanie jak największych ilości naturalnego światła. Możemy zastosować tradycyjny dyfuzor pryzmatyczny jak również specjalny Wzmacniacz pozwalający na skupienie naturalnego oświetlenia w miejscu gdzie jest ono naprawdę potrzebne, bez niepotrzebnego oświetlania sufitu. To ostatnie rozwiązanie znakomicie spisuje się przy najwyższych budynkach.

Dodatkowe opcje

Seria SkyVault oferuje także wiele dodatkowych opcji pozwalających na regulację natężenia naturalnego oświetlenia, a także zapobiegających nadmiernemu nagrzewaniu. Wraz z innymi dodatkami zapewniającymi odpowiednie wykończenie, świetlik M74 wygląda tak samo znakomicie jak i znakomite są jego osiągi i efektywność.

Technologia SkyVault

Zobacz jak to działa

Regulator światła

Regulator światła to prawdziwy przełom w technologii naturalnego oświetlenia. Dzięki tej opcji można "wyłączyć" świetliki kiedy jest taka potrzeba lub po prostu regulować dopływ i natężenie naturalnego światła.