Seria Brighten Up

Wielka zmiana w małych pomieszczeniach

Rozwiązanie dla każdego pomieszczenia

Seria Brighten Up

Całkowicie nowe oświetlenie dla ciemnych powierzchni

Mniejsze pomieszczenia w obiektach komercyjnych również bardzo często nie posiadają dostępu do naturalnego światła. Korytarze, toalety, ciemne kuchnie, magazynki czy różnego rodzaju przechowalnie mogą teraz zyskać całkowicie nowe oświetlenie dzięki świetlikom Solatube.

Różne opcje dla różnych pomieszczeń

Seria Brighten Up zawiera 2 rodzaje świetlików (160 DS i 290 DS, o średnicy tub odpowiednio 25 cm i 35 cm i długości pojedynczej tuby do 60 cm) aby jak najlepiej dopasować swoją efektywność do wielkości pomieszczenia.

Wszystko zaczyna się od kopuły

Dostępne kilka wariantów kopuł z innowacyjną technologią dla dostarczania maksymalnych ilości światła nawet przy mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Do każdego rodzaju pokrycia dachowego

Największy wybór podstaw dachowych umożliwia montaż na każdego rodzaju pokryciu dachowym, zarówno na dachach płaskich jak i skośnych.

Dyfuzory - estetyczne wykończenie świetlika

W tym przypadku to również największy wybór dyfuzorów do każdego rodzaju sufitów. Atrakcyjny design może nadać nowoczesnego wyglądu lub dyskretnie współgrać z klasycznym wystrojem.

Akcesoria dodatkowe

Od regulatorów światła do zintegrowanych wentylatorów świetliki Solatube oferują opcje pozwalające na całkowitą kontrolę nad oświetleniem w pomieszczeniu.

Technologia Brighten Up

Zobacz jak to działa